Strona głównaInformacje

Pomoc


Pierwszy raz na platformie BenefitDeals?


Krok 1.
Wybierz swoje województwo i miasto – przejdziesz do wszystkich aktywnych ofert z danego miejsca. Możesz również skorzystać z 12 kategorii widocznych bezpośrednio na stronie głównej.

Krok 2.
Wyszukaj interesującą Cię ofertę i zapoznaj się z jej szczegółami – sprawdź, co zyskasz i o czym powinieneś pamiętać.

Krok 3.
Kliknij „KUP TERAZ” - przejdziesz do podstrony, na której określisz, ile chcesz Zaproszeń i w jaki sposób za nie zapłacisz (serwis Płatności.pl lub skorzystać ze środków zgromadzonych na Skarbonce). Potwierdzenie zapłaty otrzymasz w swojej skrzynce w zakładce „Wiadomości” widocznej na górze strony.

Krok 4.
Ze swojej służbowej skrzynki pocztowej, odbierz wiadomość e-mailową z Zaproszeniem, wydrukuj je i udaj się do miejsca, w którym będziesz mógł/mogła je zrealizować. Nie zapomnij sprawdzić daty ważności i sposobu realizacji Zaproszenia.

Krok 5.
Podziel się z nami opinią o wybranej usłudze. Wejdź na swój profil, dostępny na górze strony i wybierz zakładkę „Zamówienia”. Tam przy wybranej ofercie kliknij „Oceń” i przyznaj liczbę gwiazdek od 1 do 5, zrecenzuj Partnera i samą usługę. Twoja opinia jest dla nas bezcenna – pomoże innym Użytkownikom podjąć decyzję o wyborze usługi oraz pozwoli na bieżąco monitorować jakość u Partnerów. Zawsze trzymamy rękę na pulsie – razem z nami twórz świat najwyższej jakości usług.


Masz pytania?

Zostaw nam wiadomość

(22) 531 30 01

info@benefitdeals.pl

Wyślij

Dodatkowe informacje

Wskaż swoje miasto, wybierz interesującą kategorię i przekonaj się, ile fantastycznych ofert przygotowaliśmy z myślą o Tobie! BenefitDeals charakteryzuje się szeroką gamą usług oferowanych wyłącznie przez najlepszych i sprawdzonych partnerów, którzy gwarantują wysoką jakość i unikalność swoich ofert. Swój Program realizujemy w ramach firmy Benefit Systems – będącej liderem w zakresie dodatkowych świadczeń dla pracowników, dlatego możesz nam zaufać. Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać wszystkie możliwości, jakie otwiera przed Tobą Program BenefitDeals? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

GÓRA

Płatności

Wygodne formy płatności zapewnia PAYU

Benefit Systems SA ul. Fredry 6 00-097 Warszawa, tel.: (22) 531 30 00 fax: (22) 831 79 20 info@benefitsystems.pl
NIP: 836-16-76-510, KRS: 0000370919, Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Kapitał zakładowy: 2 404 842,00 zł, opłacony w całości.
© 2012 - 2013 Benefit Systems SA Wszystkie Prawa Zastrzeżone